گاز

پارس جنوبی از مناطق پر استعداد کشور در حوزه انرژی است
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:پارس جنوبی یکی از مناطق پر استعداد کشور در حوزه انرژی است که مورد توجه ویژه دولت و مجلس بوده و مرتبا در جلسات کمیسیون انرژی در مورد این منطقه تاکیدات لازم صورت می گیرد.
شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
بخش سی تی اسکن بیمارستان عسلویه راه‌اندازی شد
بخش سی تی اسکن بیمارستان نبی اکرم(ص) عسلویه ظهر امروز چهارشنبه (2 مرداد ماه) با حضور نماینده مردم دیر،کنگان،جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان این شهرستان افتتاح شد.
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
کارگروه بررسی مشکلات مقابله با قاچاق سوخت تشکیل می‌شود
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروهی در این کمیسیون به منظور بررسی مشکلات مقابله با قاچاق سوخت خبر داد.
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
طرح های توسعه پتروشیمی 200میلیارد دلار سرمایه می خواهد
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:مطابق قانون برنامه ششم توسعه کشور در طرح های توسعه نفتی و پتروشیمی، نیازمند 200 میلیارد دلار سرمایه گذاری در این صنعت هستیم.
سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۴۵
نخستین واحد پالایشگاهی فاز ١٤ پارس جنوبی پاییز امسال راه‌اندازی می‌شود
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از راه‌اندازی واحد تولید گاز سوخت پالایشگاه فاز ١٤ پارس جنوبی تا اواخر مهرماه امسال خبرداد.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
مشاور مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت منصوب شد
با حکم مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت، محمد ناصری به عنوان مشاور مدیرکل منصوب شد.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران منصوب شد
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی حکمی مجید بوجارزاده را به عنوان رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
آمریکا موفق به توقف فروش نفت ایران نمی‌شود
معاون اول رئیس جمهوری گفت: هرچند منابع درآمدی و بودجه کشور تحت تاثیر تحریم‌ها قرار گرفته است، اما تلاش آمریکا این بود که فروش نفت ایران را به صفر برساند که البته در رسیدن به این هدف موفق نخواهد شد.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
«هسته گزینش عسلویه» قطب گزینش صنعت نفت کشور می‌شود
مدیر هسته گزینش عسلویه با بیان اینکه «هسته گزینش عسلویه» قطب گزینش صنعت نفت کشور می‌شود ابراز داشت: راه اندازی دفاتر مراکز چهار استان بوشهر، هرمزگان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد از اهداف آینده هسته گزینش عسلویه جهت تسریع در امور خواهد بود.
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
دیدار رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس  با فعال اجتماعی استان بوشهر
مجتبی عوض زاده رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس صبح امروز ٢٦ تیرماه با سیده فرزانه گلستانی، فعال اجتماعی و مدیر عامل موسسه خیریه طه دیدار و گفت و گو کرد.
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
روزانه ۱۱۰ میلیون لیتر بنزین در کشور تولید می‌کنیم که در تاریخ بی‌سابقه است
رئیس جمهوری با بیان اینکه تولید بنزین در این دولت بیش از دو برابر شد، گفت: امروز روزانه ۱۱۰ میلیون لیتر بنزین در کشور تولید می‌کنیم که در تاریخ بی‌سابقه است.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
سیزده به یک
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۸:۰۱
ارزآوری ۱۰ میلیارد دلاری پتروشیمی‌ها برای کشور
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس اعلام کرد: شرکت‌های پتروشیمی کشور پارسال در مجموع حدود ۱۰ میلیارد دلار ارز وارد کشور کردند.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۷:۵۲
صرفه جویی ارزی ۱۵۰ میلیون دلاری ۴ سکوی پارس جنوبی
مجری طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی، صرفه‌جویی ارزی چهار سکوی پارس جنوبی را ۱۵۰ میلیون دلار عنوان کرد و گفت: دو سکوی باقیمانده این فاز پاییز امسال راه اندازی می‌شود.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۷:۴۷
بهره‌برداری از سکوی ۱۴B آذرماه آغاز می‌شود
مجری طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی ویژگی سکوی B این فاز را تشریح کرد و گفت: پس از پایان عملیات هوک‌آپ، راه‌اندازی و تکمیل خط لوله دریا، بهره‌برداری از این سکو از ابتدای آذرماه امسال آغاز خواهد شد.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۷:۳۷
برخی مخالفان وزارت نفت فکر می‌کنند می‌توان مشابه دولت احمدی‌نژاد پولی به جیب زد
وزارت نفت وزارتخانه‌ای تخصصی است و انتقادهای سیاسی بر آن زیاد است؛ انتقادهایی که وجه فنی در آن اندک اما غرض‌ورزی نسبت به دولت در آن بسیار دیده می‌شود. محمد عطریانفر، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ضمن اشاره به چرایی این حمله‌ها معتقد است برخی همچنان فکر می‌کنند می‌توانند مشابه دولت احمدی‌نژاد پولی به جیب بزنند. او می‌گوید که زنگنه مدیر هوشمندی است، سرش کلاه نمی‌رود و قطعا تن به خواسته‌ها و مطالبات برخی نمی‌دهد، از همین رو در سیبل انتقادها قرار می‌گیرد.
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
وضع بودجه در خردادماه به لحاظ فروش نفت طبق پیش‌بینی‌ها بود
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضع بودجه در خردادماه به لحاظ فروش نفت طبق پیش‌بینی‌ها بود، گفت: در همین زمان نیز بودجه با تغییرات مثبتی روبه‌رو شد و به سمت عملیاتی شدن آن پیش رفتیم که این مسائل نیز باید در گزارش‌ها لحاظ شود.
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
۱ صفحه ۲ از ۱۰ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰