گاز

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر با سید پیروز موسوی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس دیدار و گفت و گو کرد.
دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
پیام تبریک معاون وزیر نفت به مناسبت روز صنعت پتروشیمی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی، فرا رسیدن هشتم دی‌ماه، روز صنعت پتروشیمی را به همکاران این صنعت تبریک گفت.
شنبه ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۹:۳۹
شرکت‌های پارس جنوبی ملزم به ارائه گزارش محیط زیست به سازمان منطقه ویژه پارس هستند
دکتر نژاد بهادری رییس محیط زیست شرکت ملی نفت ایران ( 4 دیماه)، در سیزدهمین جلسه روسای محیط زیست شرکت‌های منطقه ویژه پارس گفت: شرکت‌های پارس جنوبی ملزم به ارایه گزارش محیط زیستی خود به سازمان منطقه ویژه پارس هستند.
چهارشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۸:۵۷
شرایط جدید کشور نیازمند سخت کوشی است
سیدپیروز موسوی، در نشست مشترک مدیران سازمان منطقه ویژه پارس و مدیرعامل و مدیران شرکت پتروشیمی نوری گفت: شرایط جدید کشور نیاز سخت کوشی و تلاش مضاعف دارد و با تلاش بیشتر می توان چرخه اقتصادی و انرژی کشور را بیش از پیش به حرکت در آورد.
سه شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۸:۱۸
شیوه‎نامه نحوه انجام تعمیرات اساسی ماشین‎های دوار ابلاغ شد
شیوه‎نامه نحوه انجام تعمیرات اساسی ماشین‎های دوار با هدف کاهش تصدی در شرکت‎های تابعه، بهبود بهره‌برداری از تاسیسات، پرهیز از داشتن انبارهای قطعات یدکی و صرفه‎جویی در وقت و هزینه در ارتباط با این تعمیرات، از سوی وزیر نفت به چهار شرکت اصلی و معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت ابلاغ شد.
یکشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۴
بکارگیری 82 نفر از جوانان شهرستان عسلویه در شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس
نشست معاون سیاسی امنیتی فرماندار عسلویه با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان عسلویه با محوریت اشتغال برگزار شد. سجادی معاون سیاسی امنیتی فرماندار عسلویه گفت:در حال حاضر الحمدلله روند پیگیری اشتغال مطلوب است و امیدواریم استمرار داشته باشد که طی 38 روز گذشته نیز 82 نفر از جوانان شهرستان عسلویه در شرکت های مستقر در منطقه بکارگیری شدند.خبرنگاران شهرستان در این جلسه با چند نفر از جوانانی که به تازگی مشغول به کار شدند تماس گرفتند و از نتجیه به کارگیری آنها مطلع شدند.
یکشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹
بکارگیری بیش از ۳۰۰ نفر از جوانان استان بوشهر در پارس جنوبی
امام جمعه عسلویه گفت: با نظارت، پیگیری و تلاش مدیرعامل منطقه ویژه پارس در ۴ شهرستان جنوبی استان از تاریخ ۲۰ آبان تا ۲۵ آذرماه یعنی حدود ۳۵ روز تعداد ۳۰۹ نفر از جوانان این ۴ شهرستان مشغول به کار شده اند؛ از این تعداد ۷۷ نفر از جوانان شهرستان عسلویه می‌باشند که خود جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.
جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
به مناسبت سالگرد تدفین شهدای گمنام سازمان منطقه ویژه پارس، مراسم زیارت عاشورا با حضور کارکنان این سازمان در جوار مقبره این شهدا برگزار شد.
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
پاسخ روابط عمومی منطقه ویژه پارس به انتشار یک خبر
روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در پی انتشار یک خبر مبنی بر تعدیل و اخراج کارگران در پارس جنوبی در رسانه های استان بوشهر ، جوابیه ای را صادر کرد.
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
ضرورت به‌کارگیری جوانان در بخش‌های مختلف صنعت نفت
وزیر نفت بر ضرورت به‌کارگیری جوانان در بخش‌های مختلف صنعت نفت تاکید کرد و گفت: ابلاغیه محدودیت چهار ساله برای عهده‌داری یک سمت باید هر چه سریع‌تر اجرایی شود.
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۶
رشد ٤ برابری طرح ًهای پژوهشی عملیاتی در منطقه ویژه پارس
خشایار پورمحمد شاهینی رییس پژوهش و فناوری سازمان از رشد٤ برابری طرح ًهای پژوهشی عملیاتی در منطقه ویژه پارس خبر داد.
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
نشست اوپک نماد درایت و هوشمندی ایرانی در مقابله با تهدیدات
معاون مدیر عامل نفت در امور عملیات غیر صنعتی با اشاره به نشست اخیر اوپک گفت:مستثنی شدن ایران از برنامه کاهش تولید نفت دفاع از کیان و حیثیت ایران بود که این امر با درایت و هوشمندی مهندس زنگنه محقق شد.
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
نیروی انسانی برگ برنده صنعت نفت در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور است
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در نشست با معاون مدیر عامل نفت در عملیات غیر صنعتی با اشاره به نقش نیروی انسانی در صنعت نفت و تاثیر آن در افزایش درآمدهای کشور در شرایط جاری گفت:نیروی انسانی برگ برنده صنعت نفت در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور است.
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
مداوای مصدومان حادثه حریق در پروژه شرکت ایران آروین در عسلویه
بهرام دشتی‌نژاد، مدیر ایمنی و پدافند غیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اعلام کرد: بعدازظهر امروز (دوشنبه، ۱۹ آذرماه) حدود ساعت ۱۷ و ۴۵ دقیقه چهار جوشکار لوله در پروژه شرکت ایران اروین برای پیش گرم کردن محل جوشکاری در حال استفاده از سیلندر گاز بودند که نشت از سیلندر گاز سبب جریان گاز در کانال می‌شود و بلافاصله با ایجاد جرقه‌ای این محوطه دچار حریق می‌شود.
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷
آمار بکارگیری نیروهای بومی عسلویه بصورت دائم رصد و راستی آزمایی می شود
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در نشست با شورای روحانیت اهل سنت شهرستان عسلویه با بیان اینکه بکارگیری نیروهای بومی شهرستان عسلویه در شرکت های مستقر در منطقه بصورت دائم رصد و راستی آزمایی می شود گفت: در این زمینه تمرکز بر توسعه اشتغال در « هسته اصلی» است که در تعریف ما هسته اصلی صرفا شامل عسلویه،نخل تقی ،بیدخون و سایر مناطق و روستاهای این شهرستان می شود.
یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
سومین ردیف شیرین سازی پالایشگاه فازهای ٢٤-٢٢ پارس جنوبی به بهره برداری رسید
سومین ردیف شیرین سازی پالایشگاه فازهای ٢٤-٢٢ پارس جنوبی پس از پایان مراحل پیش راه اندازی و راه اندازی، در مدار بهره برداری قرار گرفت.
یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
رسانه ها بازوان توانمند نظام در معرفی دستاوردها هستند
مدیر عامل خانه مطبوعات کشور در آیین تکریم ایوب بنوی و معارفه مجتبی عوض زاده رییس روابط عمومی سازمان مطنقه ویژه پارس گفت: رسانه ها بازوان توانمند نظام در معرفی دستاوردها هستند.
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
دنیا علیه صنعت نفت ایران بسیج شده ست
رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در آیین تکریم ایوب بنوی و معارفه مجتبی عوض زاده رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس گفت: دنیا علیه صنعت نفت ایران بسیج شده است.
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
رسالت سنگین روابط عمومی منطقه ویژه پارس در شرایط کنونی صنعت نفت
مجتبی عوض زاده رییس روابط عمومی منطقه ویژه پارس در آیین تکریم ایوب بنوی و معارفه رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس گفت:رسالت روابط عمومی منطقه ویژه پارس در شرایط کنونی صنعت نفت بسیار سنگین و حساس است.
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
حمایت از گروه های فرهنگی و هنری استان بوشهر عمل به مسئولیت های اجتماعی است
آیین تکریم ایوب بنوی و معارفه مجتبی عوض زاده رییس روابط عمومی سازمان مطنقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور سید پیروز موسوی مدیر عامل این سازمان و محمد ناصری رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۱۰ ۹ ۱۰