جزییات خبر
معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما:

همه 80 میلیون ایرانی باید با پارس جنوبی آشنا شوند

(جمعه ۱۷ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۵۵

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما در آیین کلنگ زنی پتروشیمی ارغوان گفت؛ همه 80 میلیون ایرانی باید با کار عظیمی که در پارس جنوبی صورت می‌پذیرد، آشنا شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس-شهریاری، معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما، در این مراسم با ابراز مسرت حضور در استان دلاور خیز بوشهر گفت، خداوند موهبتی زرخیزی را در این استان قرار داده است زیرا مردم این استان به خوبی پاسدار این ثروت عظیم هستند.
وی افزود، صندوق بازنشستگی صدا و سیما 30 هزار نفر عضو دارد و ما به دنبال سرمایه‌گذاری پایدار  در بازده زمانی 100 ساله هستیم  و در بررسی کلان که انجام دادیم مزیت نسبی سرمایه‌گذاری را در بخش انرژی دیدیم و به همین دلیل است که اینجا هستیم.
شهریاری ادامه داد، اولویت ما در استفاده از نیروی انسانی این پروژه سرمایه انسانی استان بوشهر است.
شهریاری همچنین گفت؛ روحیه خوب مسئولین منطقه که مارا تشویق کرد به این منطقه بیاییم در کنار صحبت‌های مشوق وزیر نفت در جلسه هیئت دولت خطاب به رییس سازمان صدا و سیما عامل تاثیرگذاری در انتخاب پارس جنوبی برای سرمایه‌گذاری بود.
معاون مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما افزود، همه 80 میلیون ایرانی باید با عسلویه و کار عظیمی که در آن صورت پذیرفته آشنا شوند و به آن افتخار کنند و این وظیفه ما در صدا و سیما است که مردم را هر چه بیشتر با عسلویه آشنا کنیم  زیرا بسیاری از مردم هنوز مطلع نیستند که در اینجا چه کار بزرگی صورت پذیرفته است.
شهریاری در پایان از زحمات مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در همکاری جهت آغاز این پروژه تشکر و قدردانی کرد.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید