جزییات خبر
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس در گفتگو با پیام بوشهر:

با قدرت از تیم فوتبال پارس جنوبی و فوتبال ساحلی حمایت می‌کنیم

(سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰) ۱۱:۴۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس به نقل از پیام بوشهر- مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس با اعلام این خبر افزود: هفته پیش شخصا طی تماسی با آقای رزاقی سرمربی تیم فوتبال پارس جم از وی خواستم بدون دغدغه نسبت به جذب بازیکنان با اولویت بومی استان بوشهر برای حضوری موفق در مسابقات آماده شود و اگر به لیگ برتر صعود کنند پاداش ویژه‌ای برای این عزیزان در نظر گرفته خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس شایعات اخیر درباره عدم حمایت این سازمان از دو تیم پارس جم در لیگ فوتبال آزادگان و پارس جنوبی بوشهر در لیگ برتر فوتبال ساحلی را رد کرد.

سخاوت اسدی اظهار داشت: مجموعه باشگاه پارس جنوبی در قالب سه تیم حرفه‌ای فوتبال چمنی، فوتبال ساحلی و ووشو فعالیت خود را با قوت ادامه می‌دهد، از این رو جوانان و بازیکنان نگران نباشند.

اسدی با بیان اینکه هزینه‌های تیمداری از جمله موارد نادری است که هزینه کامل آن در سازمان منطقه ویژه پارس  پرداخت می شود، خاطرنشان کرد: پرداخت هزینه های تیم  درحالی است که تخصیص اعتبارات جاری و عمرانی ما با تاخیر زیادی همراه است. که در همین خصوص طی روزهای اخیر ، نشستی  با مدیرعامل شرکت ملی نفت برگزار شده است و دغدغه ها و مطالبات اجتماعی مترتب بر آن و توقعات حوزه پیرامونی به ایشان منتقل شده است.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه وزارت نفت و سازمان منطقه ویژه بر حمایت از ورزش اصرار دارند، ادامه داد: سیستم اداری در شرکت های دولتی با ضوابط و قوانینی برای پرداخت همراه است، از سویی ورزش و تیمداری حرفه ای هم هزینه‌هایی دارد که قاعده‌مند نبوده و تجمیع کردن این دو مورد دشوار است، ولی از عزم و اراده سازمان منطقه ویژه پارس و شرکت ملی نفت در جهت حمایت های موثر از تیمداری کم نشده است.

 

اسدی  افزود: در اهمیت توجه به ورزش، هفته پیش شخصا طی تماسی  با آقای رزاقی سرمربی تیم فوتبال پارس جم از وی خواستم بدون دغدغه نسبت به جذب بازیکنان با اولویت بومی استان بوشهر برای حضوری موفق در مسابقات آماده شود وانشاله اگر به لیگ برتر صعود کنند پاداش ویژه ای برای این عزیزان در نظر گرفته خواهد شد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید