سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۱
جزییات خبر
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

بسیج به عنوان شجره طیبه در تمام دنیا رشد کرده است

(سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵) ۱۷:۴۳

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: بسیج به عنوان شجره طیبه در تمام دنیا رشد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی منطقه ویژه پارس، سردار فتح‌الله جمیری در آین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) منطقه ویژه پارس اظهار داشت: در شرایطی که آمریکایی ادعا می‌کردند که هیچ قدرتی قابلیت مقابله با آنها را ندارد، تفنگداران آنها در خلیج فارس توسط سربازان انقلاب اسلامی دستگیر شدند و دست‌هایشان را بالا بردند.
 
وی ادامه داد: آمریکا با بیش از 92 ناو، ناوچه، ناو هواپیمابر، ناوچه جنگی و . . . در منطقه حضور داشتند و 90 هزار نفر آمریکایی و همپیمانانشان در این منطقه حضور دارند، در مقابل قدرت نظام اسلامی سر خم کردند و این موضوع نشانگر قدرت مردم در قالب سازمان بسیج است.
 
 فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه بسیج به عنوان شجره طیبه در دنیا رشد کرده است، اضافه کرد: هدف اصلی بسیج خدمت به مردم و نظام اسلامی و دفاع از انقلاب است؛ همین تفکر در عراق و سوریه باعث سرنگونی داعش و استکبار شده است.
 
 وی به کارکردهای متعدد بسیج در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: بسیج در حوزه فرهنگی، دفاعی، بازدارندگی، امنیتی، تهدیدات و . . . نقش اساسی دارد.
 
 جمیری همچنین به حضور بسیج در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی اشاره کرد و افزود: بیش از 80 میلیارد تومان برای اجرای کارگاه‌های کوچک در استان بوشهر اختصاص یافته است؛ احداث راه و خانه‌های بهداشت، آبرسانی و . . . از جمله فعالیت بسیج در این حوزه است.
 
وی با اشاره به عملکرد مطلوب جوانان بسیج دانشجویی در برگزاری طرح هجرت، افزود: با همکاری کمیته امداد استان بوشهر هزار و 121 خانه برای مددجویان استان بوشهر در دست ساخت است که تاکنون حدود 300 خانه تکمیل شده است.
  
 وی با اشاره به انتظارات خود از فعالیت بسیج در منطقه ویژه پارس، بیان کرد: ایجاد فضای معنوی و ارتقای معنویت، فعالیت در حوزه پدافند غیرعامل، توسعه فرهنگی، ارائه خدمات آموزشی، فعالیت ایمنی و امنیتی از دیگر فعالیت‌های بسیج در این منطقه می‌تواند باشد.
 
 در این آئین ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات محمدتقی علوی فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) منطقه ویژه پارس، ایوب بنوی به عنوان فرمانده جدید این حوزه معارفه شد.
 
  ایوب بنوی که هم اکنون به عنوان رئیس روابط عمومی و امورفرهنگی در سازمان منطقه ویژه پارس مشغول فعالیت است، سابقه حضور در شورای فرماندهی بسیج وزارت نفت، عضویت در شورای علمی پژوهشی بسیج وزارت نفت و ریاست روابط عمومی بسیج وزارت نفت را در کارنامه خود دارد.پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید