سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۱
جزییات خبر
به منظور آمادگی در برابر موج دوم بارش ها

ستاد مدیریت بحران منطقه ویژه پارس تشکیل جلسه داد/تولید گاز بدون وقفه ادامه دارد

(چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵) ۱۴:۰۰

ستاد مدیرات بحران منطقه ویژه پارس به ریاست مهدی یوسفی فرمانده ارشد HSE‏،پدافند غیر عامل و مدیریت بحران منطقه ویژه پارس به منظور افزایش آمادگی میان شرکت ها برای مقابله با بحران احتمالی تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، یوسفی در این نشست بر آمادگی همه دستگاه‌ها برای مقابله با بحران تاکید کرد و اظهار داشت: همه امکانات و تجهیزات منطقه برای مقابله با بحران احتمالی در حالت آماده‌باش است.
 
 مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اضافه کرد:استمرار تولید گاز با تمام ظرفیت هدف و اولویت نخست ما است بنابراین لازم است با بکارگیری همه امکانات و تجهیزات در راستای حفاظت از تاسیسات منطقه تلاش کنیم.
 
 وی تصریح کرد: در بارش‌های ابتدای هفته جاری با آمادگی‌های ایجاد شده در ستاد بحران و تلاش‌ کارکنان صنعت نفت شاهد کمترین مشکلات بودیم و خوشبختانه تولید گاز در منطقه بدون وقفه استمرار دارد.
 
 مهندس حسنی مدیرعامل شرکت مجتمع گازی پارس جنوبی نیز در این نشست به اقدامات صورت گرفته در پالایشگاه ها به منظور آمادگی در برابر شرایط بحرانی اشاره کرد وگفت: امیدواریم با تمهیداتی که در این زمینه اندیشیده شده است بتوانیم در شرایط بحرانی نیز همه پالایشگاه ها با حداکثر ظرفیت فعالیت کنند.
 
 در این نشست گزارشی از وضعیت آب و هوایی منطقه توسط مدیرکل هواشناسی استان بوشهر ارایه شد که بر این اساس از بعد از ظهر امروز موج دوم سامانه بارشی فعالیت خود را در استان‌های بوشهر و فارس آغاز می‌کند که عمده بارش‌ها مربوط به جنوب استان بوشهر است و با توجه به پیوستگی بارش‌ها وضعیت ویژه‌تری نسبت به سامانه بارشی اول هفته خواهد داشت. 
 
 بر اساس اعلام مدیرکل هواشناسی استان بوشهر، در سامانه بارشی قبلی وقفه‌هایی وجود داشت ولی این سامانه بارشی پیوستگی بارش دارد و بارندگی‌ها تا جمعه ادامه خواهد داشت.

 
ستاد بحران 9
ستاد بحران 8
ستاد بحران 7
ستاد بحران 6
ستاد بحران 4
ستاد بحران 3
ستاد بحران 2
ستاد بحران 1


ستاد بحران 21
ستاد بحران 19
ستاد بحران 18
ستاد بحران 16
ستاد بحران 15
ستاد بحران 14
ستاد بحران 13
ستاد بحران 11
ستاد بحران 10
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید