جزییات خبر
مهندس موسوی در نشست با شورای روحانیت اهل سنت شهرستان عسلویه؛

آمار بکارگیری نیروهای بومی عسلویه بصورت دائم رصد و راستی آزمایی می شود

(یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷) ۱۹:۳۰

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در نشست با شورای روحانیت اهل سنت شهرستان عسلویه با بیان اینکه بکارگیری نیروهای بومی شهرستان عسلویه در شرکت های مستقر در منطقه بصورت دائم رصد و راستی آزمایی می شود گفت: در این زمینه تمرکز بر توسعه اشتغال در « هسته اصلی» است که در تعریف ما هسته اصلی صرفا شامل عسلویه،نخل تقی ،بیدخون و سایر مناطق و روستاهای این شهرستان می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس،سید پیروز موسوی عصر امروز یکشنبه(18 آذر ماه) در نشست با شورای روحانیت اهل سنت شهرستان عسلویه با بیان اینکه اشتغال نیروهای بومی شهرستان عسلویه از مهمترین دغدغه های من به عنوان مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس است گفت: آمار ارائه شده از سوی مدیریت کار و خدمات اشتغال سازمان بصورت دائم راستی آزمایی می شود و این موضوع بصورت جدی و شفاف پیگیری خواهد شد.
 
 وی تاکید کرد: جوانان  عسلویه و خانواده های آنان که در همسایگی ما زندگی می کنند و امنیت تاسیسات صنعت نفت را تامین می کنند نباید دغدغه ی اشتغال داشته باشند از این رو اشتغال این جوانان در صدر اولویت های سازمان منطقه ویژه پارس است.
 
 مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس همچنین در حضور اعضای شورای روحانیت شهرستان عسلویه با برقراری تماس تلفنی و گفت و گو با مدیر کار و خدمات اشتغال و تنی چند از افراد بکار گرفته شده شهرستان عسلویه در شرکت های مستقر در منطقه در جریان نحوه بکارگیری و آخرین وضعیت کاری آنان قرار گرفت.
 
 موسوی «تمرکز بر بخش خدمات» حلقه گمشده اشتغال در منطقه دانست و تصریح کرد: برنامه هایی در آموزش های فنی و مهارت آموزی در حال تدوین است که تمرکز اصلی آن اشتغال و کارآفرینی در «خدمات» است زیرا در این بخش علاوه بر گردش مالی چشمگیر از ظرفیت بسیار بالایی  نیز در توسعه اشتغال منطقه برخودار است.
 
 مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس همچنین از بکارگیری 60 نفر از کارجویان شهرستان عسلویه در شرکت پتروشیمی بوشهر،پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی(فازهای 18-17 و 21-20) و شرکت اویکو طی هفته های اخیر خبر داد و گفت: تمام تلاش ما این است که در موضوع بکارگیری نیروهای بومی عسلویه تحول ایجاد کنیم و به مدیر کار و خدمات اشتغال نیز دستور داده‌ام که شهرستان عسلویه در اولویت معرفی نیروهای کار به شرکت ها قرار گیرد زیرا امنیت و توسعه منطقه در توجه و همراهی مردم این منطقه با صنعت نفت است.
 
 شیخ ابراهیم محمدی امام جمعه اهل سنت عسلویه و از اعضای شورای روحانیت شهرستان نیز در این نشست با اشاره به وضعیت امنیت شهرستان گفت: خوشبختانه شهرستان عسلویه از لحاظ امنیت در موقعیت بسیار در استان ممتازی قرار دارد و این امر جز با همراهی مردم میسر نبوده است بنابراین انتظار می رود دغدغه ی مردم در موضوع اشتغال نیز مورد توجه مسئولان صنعت نفت باشد.
 
 وی تاکید کرد: خوشبختانه آماری که امروز از سوی مدیر عامل محترم ارائه و در حضور اعضا نیز این آمار راستی آزمایی شد نشان می دهد که دیدگاه ها و دغدغه های مهندس موسوی با مردم عسلویه بسیار نزدیک است و امیدواریم با اطلاع رسانی به موقع در این زمینه پاسخگوی مطالبات مردم باشیم.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید