جزییات خبر
معاون مدیر عامل نفت در امور عملیات غیر صنعتی مطرح کرد؛

نشست اوپک نماد درایت و هوشمندی ایرانی در مقابله با تهدیدات

(سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷) ۱۶:۴۶

معاون مدیر عامل نفت در امور عملیات غیر صنعتی با اشاره به نشست اخیر اوپک گفت:مستثنی شدن ایران از برنامه کاهش تولید نفت دفاع از کیان و حیثیت ایران بود که این امر با درایت و هوشمندی مهندس زنگنه محقق شد.

رضا خلیلی معاون مدیرعامل نفت در امور عملیات غیرصنعتی عصر امروز  (سه شنبه 20 آذر ماه)در جمع مدیران سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به  نشست اخیر اوپک در وین گفت: با وجود شیطنت برخی دولت ها خوشبختانه با درایت مهندس زنگنه ایران از برنامه کاهش تولید اوپک مستثنی شد که این امر در واقع دفاع از کیان و حیثیت ایران محسوب می شود.
 
خلیلی دیدگاه مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در حوزه سرمایه انسانی را مثبت و پیشرو دانست و تاکید  کرد: دکتر کرباسیان با کوله باری از تجربه می تواند جایگاه شرکت ملی نفت ایران را در میان سایر شرکت های داخلی و خارجی ارتقا دهد اما این امر جز با تکیه بر نیروی انسانی توانمند و با انگیزه محقق نمی شود.
 

وی با تقدیر از تلاش کارکنان و مدیران سازمان منطقه ویژه پارس گفت: ترمیم حقوق کارکنان مدت موقت صنعت نفت، بهبود وضعیت بیمه ای و بیمه تکمیلی و استفاده از درمانگاه ها و بیمارستان های صنعت نفت برای این دسته از کارکنان می تواند تاثیر بسزایی در افزایش انگیزه در جهت تحقق اهداف صنعت نفت فراهم کند.

معاون مدیر عامل نفت در امور عملیات غیر صنعتی با اشاره به سوابق و تجربیات آقای موسوی در صنعت نفت گفت: منطقه ویژه پارس قطب انرژی و اقتصادی کشور است و لازم است  در دو عرصه نسبت به انجام فعالیت های فرهنگی و اجتماعی متناسب با مناطق و نواحی اطراف پیرامون صنعت و کارکنان برنامه ریزی کند و بدون شک با حضور آقای موسوی فضای منطقه ویژه پارس برای فعالیت سازنده توام با نشاط کارکنان مهیا خواهد بود.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید