جزییات خبر
همزمان با روز پاسدار؛

مهندس موسوی با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء سپاه ناحیه عسلویه دیدار کرد

(سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸) ۱۵:۲۳

همزمان با روز پاسدار، مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء سپاه ناحیه عسلویه دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس،سیدپیروز موسوی ،مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس صبح امروز (سه شنبه ٢٠ فروردین ماه) با حضور در سپاه ناحیه شهرستان عسلویه روز پاسدار را به فرماندهی و پاسداران شریف انقلاب اسلامی تبریک گفت.

سیدپیروز موسوی در این نشست صمیمانه با اشاره به توطئه های خصمانه استکبار و آمریکای جهانی گفت: این که یک حماقت دیگر از دولت مستکبر جهانی سرزده باشد و در این حماقت سپاه شریف و پاسداران بزرگ را یک گروه تروریستی معرفی کند، اتفاق عجیبی نیست و این نشانه دشمنی همیشگی شیطان بزرگ است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس تصریح کرد: ما در طول ٤٠ سال از عمر شکوهمند انقلاب اسلامی هر آنچه توطئه ، دشمنی و خباثت علیه ملت ایران شکل گرفته دست ریشه در دشمنی های آمریکای جنایتکار می باشد و این اتفاقات پرونده ننگین این کشور را در اذهان مردم ایران بسیار سنگین کرده است.

موسوی افزود: دشمنی چهل ساله امریکا با جمهوری اسلامی را امروز می توان در این توطئه و گزافه گویی های سران استکبار جهانی علیه فرزندان ایران اسلامی و سپاه سرافراز که مولود بزرگ انقلاب اسلامی است را دید.

مدیرعامل منطقه ویژه پارس در این نشست صمیمانه که فرمانده و کارکنان سپاه شهرستان عسلویه حضور داشتند ضمن تقدیر از تلاش های پاسداران عزیز در پایتخت انرژی کشور گفت: امنیت پایدار در این منطقه عظیم که در توسعه ایران اسلامی نقشی اساسی دارد مدیون تلاش مردم و مسولین این منطقه خصوصا سبزپوشان سرافراز سپاه پاسداران است .

دیدار مدیرعامل و فرمانده سپاه عسلویه 24

دیدار مدیرعامل و فرمانده سپاه عسلویه 23
دیدار مدیرعامل و فرمانده سپاه عسلویه 22
دیدار مدیرعامل و فرمانده سپاه عسلویه 21
دیدار مدیرعامل و فرمانده سپاه عسلویه 20

دیدار مدیرعامل و فرمانده سپاه عسلویه 18
دیدار مدیرعامل و فرمانده سپاه عسلویه 17
دیدار مدیرعامل و فرمانده سپاه عسلویه 16
دیدار مدیرعامل و فرمانده سپاه عسلویه 15

دیدار مدیرعامل و فرمانده سپاه عسلویه 25


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید