جزییات خبر

اعزام اولین کاروان امداد و نجات منطقه ویژه پارس به مناطق سیل زده کشور

(یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۱۹

اولین کاروان تخصصی امداد و نجات منطقه ویژه پارس متشکل از ٤٠ نفر از کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس در قالب اردوی جهادی صبح امروز (یکشنبه ٢٥ فروردین ماه) یه مناطق سیل زده خوزستان و لرستان اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منظقه ویژه پارس ؛ اولین کاروان تخصصی امداد و نجات منطقه ویژه پارس متشکل از ٤٠ نفر از کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس در قالب اردوی جهادی صبح امروز (یکشنبه ٢٥ فروردین ماه) یه مناطق سیل زده خوزستان و لرستان اعزام شدند.
به دستور مدیرعامل منظقه ویژه پارس و از بدو حادثه سیل کشور و در راستای اجرای ابلاغیه وزیر نفت در خدمات رسانی همه جانبه شرکت های نفتی ستاد ویژه ای در پایتخت انرژی کشور تشکیل شده و با گسیل امکانات و بسیج نفرات به کمک مردم عزیز کشورمان در این مناطق شتافته اند.
اعزام و انتقال شناورها و صیادان خبره منطقه ، مواد غذایی، گونی، بیل ، پمب های آب و لجن کش ، اقلام بهداشتی و ... از مهمترین خدمات منطقه ویژه پارس به سیل زدگان استان خوزستان محسوب می شود.
عملیات های جمع آوری و انتقال کمک ها به مردم و مناطق سیل زده کشور بصورت روزانه در منطقه ویژه پارس و با مشارکت کارکنان صنعت نفت و شرکتهای نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه در حال انجام می باشد و با هماهنگی نماینده ویژه وزارت نفت در استان خوزستان و گروههای امداد رسان مستقر در این استان ، این خدمات رسانی تداوم خواهد داشت.
اعزام کاروان همیاری سیل زدگان 7
اعزام کاروان همیاری سیل زدگان 6
اعزام کاروان همیاری سیل زدگان 5
اعزام کاروان همیاری سیل زدگان 4
اعزام کاروان همیاری سیل زدگان 3
اعزام کاروان همیاری سیل زدگان 2
اعزام کاروان همیاری سیل زدگان 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید