اختصاصِ ۱۰۰ درصد بودجه مصوب بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی عسلویه

(سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۱۱:۱۰

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: ۱۰۰ درصد بودجه مصوب احداث بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی عسلویه به عنوان یکی از مطالبات جدی و مهم مردم و مسئولین منطقه و استان بوشهر توسط شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه ویژه پارس تخصیص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس-سخاوت اسدی در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان عسلویه اظهار داشت: تنها دغدغه مسئولین استان حصول اطمینان از پرداخت منابع تخصیص یافته برای این پروژه بوده که هفته گذشته طی جلسه ای در دفتر معاون امور عمرانی استانداری بوشهر، نامه شورای راهبردی را جهت ارسال به بخش احداث ساختمان های دولتی وزارت راه و شهرسازی تقدیم کردیم که ۱۰۰ درصد مبلغ مصوب تخصیص یافته است.
 
وی با بیان این که به محض تعیین پیمانکار و ارائه صورتحساب، مشکلی برای پرداخت هزینه های آن از طریق شورای راهبردی وجود ندارد، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰۰ درصد اعتبار تخصیص یافته قابل پرداخت بوده و امیدواریم هر چه سریع تر پیمانکار مربوطه از طریق برگزاری مناقصه انتخاب شود.

 

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس ابراز امیدواری کرد به زودی و با آغاز عملیات اجرایی بیمارستان عسلویه و سپس بهره برداری از آن، کام مردم منطقه به واسطه خدمات این بیمارستان شیرین شود.

معارفه فرماندار 9
معارفه فرماندار 8
معارفه فرماندار 7
معارفه فرماندار 6
معارفه فرماندار 5
معارفه فرماندار 4
معارفه فرماندار 3
معارفه فرماندار 2
معارفه فرماندار 1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید