مدیرعامل منطقه ویژه پارس:

خدمت به مردم ایران در منطقه ویژه پارس بی وقفه ادامه دارد

(دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۲۰:۴۹

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت:هدف اصلی رییس جمهور شهید و مردمی ما تلاش شبانه روز و رفع امورات مردم به بهترین نحو ممکن و بدون اختلال بوده و امروز فعالیت ها در این منطقه به کشور بدون وقفه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس-سخاوت اسدی روز دوشنبه در جلسه مدیریت شرایط اضطراری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با تسلیتِ شهادت رییس جمهور و همراهان وی در حادثه دلخراش سقوط بالگرد اظهار کرد: اینجانب شهادت رییس جمهور پرتلاش و خادم الرضا(ع)، وزیر امور خارجه، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و استاندار این استان، جمعی از فرماندهان سپاه و کادر پروازی را تسلیت عرض می کنم.
 
وی با اشاره به روش و منش آیت الله رییسی در خدمتگزاری به مردم عنوان کرد: از آنجایی که هدف اصلی رییس جمهور عزیز و مردمی ما تلاش شبانه روز و رفع امورات مردم به بهترین نحو ممکن و بدون اختلال بوده است لذا فعالیت ها در این منطقه بدون وقفه ادامه خواهد داشت.
 
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس این منطقه را پایتخت انرژی و قلب اقتصاد ایران دانست و افزود: امروز تامین گاز کشور و سایر محصولات از جمله تامین فرآورده های نفتی، خوراک پالایشگاه ها و پتروشیمی ها و همچنین مواد اولیه بسیاری از صنایع کشور که از اهمیت بالایی نیز برخوردار هستند در منطقه ویژه پارس صورت می گیرد و به همین دلیل این منطقه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 
اسدی به برگزاری جلساتی با مدیران عامل مجموعه های تولید در بخش سکوها، پالایشگاه ها و صنایع پایین دستی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر و در راستای تامین امنیت منطقه، نیروهای امنیتی، انتظامی، اچ. اس. ای، حراست و دیگر بخش ها در آمادگی کامل قرار دارند.
 
وی عنوان کرد: با تدابیر انجام گرفته همه همکاران از آمادگی لازم برای ارائه خدمات به مردم عزیز کشورمان برخوردار هستند.
 
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس یادآور شد: بروز این ضایعه دردناک برای کشورمان اتفاقی تلخ، بزرگ و هولناک است اما نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول عمر خود از این اتفاقات به خود دیده که به مدد و الطاف الهی، رهبری حضرت امام(ره) و درایت مقام معظم رهبری توانستیم از این گردنه های سخت عبور کنیم.
 
اسدی با بیان این که با مدیریت عالی رهبر معظم انقلاب و تدبیر معظم له از این واقعه تلخ نیز عبور خواهیم کرد، افزود: تلاش همه دولتمردان، نیروهای مسلح و همچنین بخش های اقتصادی و غیراقتصادی خدمت به مردم بدون هیچگونه خللی است.
 
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با بیان این که همه ما سربازان نظام بوده و به طور کامل تحت فرمان رهبری عزیزمان هستیم، اظهار کرد: در منطقه ویژه پارس تلاش می کنیم خللی در روند تولید پالایشگاه ها، سکوها، پتروشیمی ها و سایر صنایع وابسته ایجاد نشود و قطعا تمام تدابیر خود را برای رفاه و آسایش مردم به کار خواهیم گرفت.
 
اسدی با بیان این که هیچ وقت یاد و خاطره انسان های خدوم و شایسته ای همچون آیت الله رییسی، امیر عبداللهیان، آیت الله آل هاشم، شهید رحمتی و سردار موسوی از اذهان ما پاک نخواهد شد، گفت: قطعا مسیر زندگی و روش و منش این بزرگواران به عنوان شیوه و الگویی برای ما خواهد بود تا به لطف خدا خدشه ای در روند امور کشور ایجاد نشود.
 
وی با تاکید بر این که به عنوان سربازان نظام با آمادگی کامل در منطقه ویژه پارس در حال خدمت هستیم، بیان کرد: به مردم اطمینان می دهیم در روند تولید و پشتیبانی از صنایع و بخش اقتصادی کشور هیچگونه اختلالی به وجود نخواهد آمد.
(تصویر آرشیو)
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید