جزییات خبر

گفت و گو با قهرمان جودو استان بوشهر

(پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸) ۱۰:۴۵

حسین بحرینی از کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس که در کارنامه خود علاوه بر قهرمانی در استان بوشهر در سطح ملی نیز خوش درخشیده است از آینده ورزشی خود می گوید که در ادامه می خوانید.

ابتدا خود را معرفی بفرمایید و چه شد که وارد سازمان منطقه ویژه پارس شدید
حسین بحرینی متولد سال 1365 شهر دالکی استان بوشهر، دارای مدرک تحصیلی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ازدانشگاه آزاد  و حال حاضر نیز در شهر جم ساکن می باشم.
فعالیت من در صنعت نفت به  شرکت نفت و گاز پارس برمی گردد که در آنجا به عنوان کارشناس آی تی مشغول به کار بودم و  از سال 1394 تاکنون نیز در مدیریت کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس مشغول به فعالیت هستم.  
تا حالا سعی کردید وارد تیم های ورزشی نفت شوید؟فکر می کنید آیا در صنعت نفت بویژه در عسلویه کمبودهای وجود دارد؟
با توجه به اینکه پدرم از کارکنان شرکت نفت است ، فعالیتم در رشته های ورزشی از باشگاه شهرک توحید جم که زیر مجموعه وازرت نفت بود آغاز شد که قهرمانی در لیگ برتر باشگاههای کشور در سال ۱۳۹۰ و نایب قهرمانی لیگ دسته یک در سال 1389   در رشته جودو از مهمترین افتخارت کسب شده در باشگاه توحید جم است.
موضوع نایب قهرمانی و قهرمانی لیگ برتر در رشته جودو که در آن برهه از تاریخ توسط تیم فجر جم محقق گشت و همچنین در دیگر رشته های  ورزشهای انفرادی که توجه زیادی به آن می شد به قطع یقین تا کنون نتایج خوب و به مراتب ارزشمندی نسبت به هزینه های آن کسب شده است اما به عقیده من، توسعه ورزش های انفرادی در صنعت نفت غفلت شده است.
از افتخارات و مدال هایی که کسب کردید بفرمایید؟
در تیرماه سال ۱۳۷۹ ورزش المپیکی جودو را زیر نظر زنده یاد استاد محمد پولادیان  یادگرفتم که از مدیران اجرایی فاز ۱۳ پارس جنوبی بودند، ولی متاسفانه در اسفند ۱۳۹۱ در مسیر رفت به محل کار در یک سانحه دلخراش تصادف به همراه خانواده جان خود را از دست داد و بعد ازآن اتفاق تلخ همواره  ازایشان به نیکی  یاد می کنم و با افتخار  الگوی ورزشی واخلاقی خود را این مربی بزرگ می دانم.
* قهرمان استان در وزن های ۵۵ و ۶۰ کیلوگرم طی سالهای ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۹
* قهرمان انفرادی و تیمی دانشجویان دانشگاه آزاد سال ۱۳۸۹
* نایب قهرمان لیگ دسته اول جودو کشور سال ۱۳۸۹
* قهرمانی لیگ برتر جودو کشور در سال ۱۳۹۰
* حضور و کسب گواهینامه سمینار بین المللی مربیگری تهران سال ۱۳۹۶
* پرورش و راهیابی یکی از جودوکاران باشگاه حقیر به اردوی تیم ملی جوانان کشور
* دو سال پیاپی بعنوان سرمربی تیم جوانان استان اعزامی به مسابقات کشوری ( استان یزد ۱۳۹۷ و ایلام ۱۳۹۸)
* مربی نمونه هیات جودو استان بوشهر در سال ۱۳۹۷
* مدرس درجه سه فدراسیون جودو آذر ۱۳۹۸
* نماینده کمیته آموزش فدراسیون جودو در مسابقات بزرگسالان کشوری، انتخابی تیم ملی. ارومیه، آذر ۱۳۹۸
* کمربند مشکی دان چهارِ فدراسیون جودو
* مربی درجه یکِ فدراسیون جودو
* داور درجه سه فدراسیون جودو
* دبیر کمیته آزمون استان بوشهر
وضعیت تیم های ورزشی سازمان در رشته های قهرمانی را چطور ارزیابی می کنید؟
در رشته های ورزشی ووشو و فوتبال ساحلی عملکرد وکارنامه بسیار خوبی داشته اند. 
الان در ورزش مشغول به چه کاری هستید؟
هم اکنون در باشگاه شهرک توحید که مشغول پرورش جودوکاران جویای نام هستم و خوشبختانه استعداد های زیادی در جنوب استان وجود دارد که در صورت توجه و پرورش استعداد ها پتانسیل کسب عناوین قهرمانی ملی و بین المللی دور از انتظار نیست .همچنین در حال حاضر بعنوان دبیر کمیته آزمون هیات جودو استان بوشهر مشغول به فعالیت می باشم.
انتظار شما از سازمان منطقه ویژه پارس چیست؟
انتظارم این است که رشته جودو به رشته های مورد حمایت سازمان و  وزارت نفت قرار گیرد زیرا استعد  و پتانسیل بالای قهرمانی در این رشته ورزشی وجود دارد و ایمان داشته باشند در صورت تحقق این امر وعده ما و همه جوانان علاقه مند به این رشته ورزشی کسب مقام قهرمانی خواهد بود.
برنامه ی آینده شما برای فعالیت در عرصه ورزش و سقف آرزوی ورزشی تان چیست ؟
کشف، پرورش و معرفی جودوکار در سطح کشور و بین المللی  از بزرگترین آرزوهای من است. باورم این است که در تمامی لحظات خود را در جایگاه شاگردی کوچک بدانم که دائم در حال به روز شدن و در حال یادگیری است.بنابراین  با عنایت پروردگار و دعای  خیر خانواده ودوستان مسیر ورزشی مورد علاقه ام را در عالی ترین زمینه مربیگری جودو، یعنی مدرس فدراسیون جهانی جودو (IJF) ادامه داده و تا بدست آوردن آن از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهم کرد.
-نکته ناگفته ای اگر باقی مانده است بفرمایید؟
امیدوارم مدیر عامل محترم سازمان جناب آقای مهندس موسوی که براستی استاد  اخلاق می باشند ، با حمایت از رشته ورزشی جودو و میدان دادن به جوانان بومی، در آینده ای نزدیک  باعث طنین انداز شدن نام بزرگ سازمان منطقه ویژه پارس در سپهر ورزش ایران شوند.

حسین بحرینی 1

حسین بحرینی
حسین بحرینی 3

حسین بحرینی 1

 

حسین بحرینی 7
حسین بحرینی 6


حسین بحرینی 3
حسین بحرینی 2
حسین بحرینی 1

 

حسین بحرینی 2
حسین بحرینی 1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید