جزییات خبر

پیام مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

(جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹) ۲۲:۳۰

ایرج خرمدل مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در پیامی سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفت.متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم               

خرمشهر را خدا آزاد کرد
امام خمینی (ره)
 
ندای بلند لبیک یا خمینی (ره) سلحشوران وطن و فرزندان قرآن و ولایت در صبح پیروزی سوم خرداد ۱۳۶۱ همچنان در گوش تاریخ پر افتخار ایران زمین می‌پیچد. 
مردانی که با ایثار و ازخودگذشتگی عجین شدند و بهترین طریقه رسیدن به اوج انسانیت را معنا کردند و برای چشیدن شهد شیرین شهادت از تمامی لذات دنیوی گذشتند.
خرمشهر، آن تکه از خاک گهرخیز که خونین شهر نام گرفته بود ، سینه پرآذرش لبریز از شعف فتح غرورآفرین و حماسه رزمندگان دلاور اسلام شد.
هنوز گلبانگ انا فتحنالک فتحا مبینا از مسجد جامع خرمشهر به گوش می‌رسد و بر جای جای ایران اسلامی طنین انداز است تا یادآوری کند فتح فاتحان را که با قلب هایی پر از عشق حسین (ع)، ایمان راسخ و همت‌های بلند، ناممکن ها را ممکن ساخت و باطل را به زانو در آورد. هنگامه‌ای که خداوند سبحان با مدد کبریایی‌ اش و امداد‌های غیبی‌اش قفل‌های بسته شهر خون را گشود و پیروزی را نصیب ملت ایران کرد و اینچنین بود که خرمشهر نمادی از وحدت و همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه های دفاع از تمامیت ارضی کشور شد، نمادی تاریخی که امروز جهانیان، ملت آزاده و سرفراز ایران اسلامی را با اینگونه ایثارها و جانفشانی‌ها می شناسند. 
 
اینجانب ضمن تبریک این روز فرخنده و سالروز پیروزی خاطره‌انگیز و فتح غرورآفرین خرمشهر به مقام معظم رهبری، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و ملت حماسه‌ساز ایران اسلامی به ویژه کارکنان ایثارگر و تلاشگران صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در پارس جنوبی، توفیق ملت سرافراز و پیشرفت و توسعه ایران عزیز را از خداوند متعال مسئلت دارم.

ایرج خرمدل 
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید