جزییات خبر

نصرتی: پارس جم پتانسیل بالایی دارد

(پنج شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹) ۲۲:۰۹

محمد نصرتی در خصوص شرایط تیم پارس جنوبی پیش از بازی امروز و همچنین فینال لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.

 

 

به گزارش اف سی پارس جم به نقل از ایلنا ؛ محمد نصرتی در مورد شرایط پارس جنوبی گفت: شرایط خوبی داریم و امتیازات خوبی جمع کردیم. امروز هم دیدار مهمی با تیم ریشه‌دار فجر سپاسی داریم که امیدوارم با دست پر از زمین خارج شویم. پارس جم پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم بتوانیم یک مدعی باشیم و در صورت امکان  به لیگ برتر صعود کنیم.

 

وی در مورد پیشنهادش از ماشین سازی هم توضیح داد: هیچ صحبت جدی با من در این خصوص نشده است و در حال حاضر هم تمرکزم روی پارس جنوبی است.

 

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قبل از هر چیز جا دارد برای بچه ها در این سفر آرزوی موفقیت داشته باشم و اطمینان دارم می‌توانند با دست پر به ایران برگردند و یک کشور را خوشحال کنند. به نظر من پرسپولیس در این دیدار حکم تیم ملی را دارد و از اعتبار فوتبال ایران دفاع می‌کند. این را چون پرسپولیس است نمی‌گویم و به خدا قسم اگر استقلال، تراکتور, سپاهان، شهر خودرو و هر تیم دیگری هم بود همین نظر را داشتم.

 

وی در مورد اینکه خیلی‌ها چنین رویکردی ندارند و حتی این بحث به پیشکسوتان باشگاه‌های دیگر هم رسیده گفت: خب این دیگر نظر هرکسی است که برای خودش محترم است و من نظر خودم را دادم. ما در خصوص این مسائل درست فرهنگ سازی نکردیم و حالا مشکلاتش اینجا خودش را نشان داده است. من واقعا اگر استقلال هم بود برایش آرزوی موفقیت دارم و خیلی از پیشکسوتان استقلال هم چنین موضعی دارند ولی حالا تعدادی هم جور دیگری فکر می‌کنند نظر خودشان است.

 

نصرتی ادامه داد: خدا را شکر تیم وضعیت خوبی دارد. اگر بازی آخر مقابل ذوب آهن برگزار می‌شد و بازیکنان در شرایط مسابقه می‌ماندند بهتر بود ولی حالا ناشناخته بودن تیم هم خودش می‌تواند یک مزیت باشد. به‌ نظرم پرسپولیس با رعایت چند نکته می‌تواند پیروز شود.

 

وی در مورد تیم اولسان هم توضیح داد: فوتبال کره جنوبی یک فوتبال مبتنی بر سرعت است. سرعت منظورم فقط دویدن نیست. سرعت در پاسکاری، در تصمیم گیری، در ایجاد موقعیت و… و ما باید این سرعت را به خوبی از کار بیاندازیم.

 

او در مورد جدایی و غیبت چند بازیکن پرسپولیس در این بازی گفت: بله نسبت به بازی نیمه نهایی شجاع جدا شده و چند بازیکن هم محروم هستند ولی خیلی این مسائل به پرسپولیس ضربه نمی‌زند چون هم جانشین‌های خوبی در تیم وجود دارند و هم شرایط این بازی ایجاب می‌کند هرکس بیشتر از توان خودش در زمین مایه بگذارد. من دلم روشن است که با دست پر به ایران بر می‌گردند.

 

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه دوست داشت در این تیم باشد هم گفت: صد در صد همینطور است و حسرت این موقعیت را می‌خورم و امیدوارم بازیکنانی که در حال حاضر در تیم هستند قدر آن را بدانند. اگر بتوانند با جام به تهران برگردند این تیم و نفراتش در تاریخ پرسپولیس ماندگار خواهند شد

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید