جزییات خبر

به بهانه روز پرستار- گفت و گو با سرپرستار مرکز سلامت سازمان منطقه ویژه پارس

(یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۲۳

به بهانه روز پرستار، فرصتی پیش آمد تا گفت و گویی کوتاه داشته باشیم با غلام رضا عباسی، سرپرستار مرکز سلامت و اورژانس منطقه ویژه پارس.
--جناب عباسی ضمن تبریک روز پرستار به شما و همکارانتان، در ابتدا خودتان را معرفی می‌کنید،
به نام خدا غلامرضا عباسی هستم کارشناس ارشد پرستاری که مدت 12 سال است در درمانگاه منطقه ویژه پارس در حال انجام خدمات پرستاری و اورژانس هستم و همچنین مسئولیت هماهنگی و برنامه بخش پرستاری مرکز سلامت و اورژانس منطقه ویژه پارس را نیز بر عهده دارم.
-چه تعداد پرستار در مرکز سلامت منطقه ویژه مشغول به کار هستند؟
در حال حاضر در کل 12 پرستار داریم در هر شیفت روز و شب 2 پرستار و دو راننده آمبلانس در مرکز حضور دارند.
-از چه امکانات مرکز سلامت کار و اورژانس منطقه ویژه برخوردار است؟
زمانی که این مرکز راه اندازی شد و در اوایل فعالیت پارس جنوبی، مراکز درمانی و بیمارستانی در سطح منطقه بسیار محدود بود که این مرکز در واقع هاب خدمات سلامت پارس جنوبی محسوب می‌شد اما با توجه به رشد امکانات و راه اندازی بیمارستان عسلویه در حال حاضر مرکز سلامت منطقه ویژه بیشتر خدمات اورژانسی ارائه می‌دهد و همچنین تفکیک بیماران مبتلا به کوید 19 از سایر مراجعه کنندگان و بیماران، که به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی هستیم.
همچنین همکاران ما در اینجا پوشش اورژانسی کل منطقه عسلویه در تروماها و تصادفات در کنار انجام خدمات طب صنعتی همکاران صنعت نفت را بر عهده دارند.
-در پایان سخن خاصی ندارید؟
ما در اینجا امکانات مناسبی داریم، اورژانس با تجهیزات کامل و به روز همراه با  دو دستگاه آمبلانس و اتوبوس اورژانس، پزشک 24 ساعته و آزمایشگاه خوبی نیز داریم و با 115 استانی و شهری در ارتباط هستیم اما باید برای نگهداشت ابنیه و تجهیزات کمی همیت بیشتری وجود داشته باشد تا خللی در خدمت رسانی ما صورت نپذیرد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید