جزییات خبر

مهمترین چالش‌های شهری عسلویه بررسی شد

(یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۱۶

در دیدار سخاوت اسدی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس، صبح امروز یکشنبه 18 مهرماه، با شهردار و اعضای شورای شهر عسلویه، چالش‌ها و مشکلات این شهر مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس- مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در این دیدار گفت، وزیر نفت برنامه قطعی برای بازدید از عسلویه داشت اما به دلیل همراهی با رئیس جمهور جهت بازدید از مجموعه صدرا این سفر لغو شد و شخص وزیر جهت بازدید از عسلویه در اسرع وقت قول مساعد دادند.

اعضای شورای شهر عسلویه 3

سخاوت اسدی در ادامه افزود، من خودم را شهروند عسلویه می دانم و دغدغه‌های مردم و اعضای شورای شهر عسلویه دغدغه‌های من نیز هستند و با تعامل و همکاری بر خود وظیفه می‌دانیم در کنار این شهر باشیم.
وی ادامه داد، از این پس جلسات منظم با شهرداری خواهیم داشت تا با اولویت بندی مشکلات موجود بر اساس منابع و ظرفیت‌ها، شهر عسلویه را جهت زیست بهتر مناسب سازی کنیم.

اعضای شورای شهر عسلویه 4

اسدی همچنین با اشاره به وظیفه قانونی سایر ارگان‌ها و سازمان‌ها در قبال شهر عسلویه خواستار آن شد تا ماموریت سایر دستگاه‌ها در این شهرستان نادیده گرفته نشود.
اعضای شورای شهر عسلویه نیز در این دیدار ضمن بر شمردن برخی از اولویت‌ها و نیازهای شهری عسلویه بر ضرورت توجه و تعامل بیشتر صنعت جهت پرداختن به معضلات آموزش و پرورش، فضای سبز و تامین آب، محیط زیست، مدیریت پسماند و لایروبی اسکله این شهر تاکید کردند.

اعضای شورای شهر عسلویه 2

 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید