جزییات خبر

اقدامات سازمان منطقه ویژه پارس در زمینه مقابله با سیل اخیر/ هیچ گونه خللی در روند تولید شرکت‌های مستقر در منطقه ایجاد نشد

(دوشنبه ۱۰ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۰:۴۷

همزمان با اعلام هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارش‌های سیل آسا در منطقه ویژه پارس، با تشکیل جلسه بحران این منطقه واحد‌های خدمات شهری، HSE ، پشتیبانی و حراست سازمان منطقه ویژه پارس جهت مقابله با این بحران به حالت آماده باش درآمدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس- همزمان با هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع بارش‌های سیل آسا در منطقه پارس جنوبی کمیته بحران این سازمان جهت مقابله با این شرایط تشکیل جلسه داد.

 در این زمینه واحد‌های خدمات شهری، HSE ، پشتیبانی و حراست سازمان منطقه ویژه پارس در حال آماده باش کامل قرار گرفتند.

کنترل ترافیک آبگرفتگی محورهای مواصلاتی کنگان و عسلویه، اعزام ماشین آلات جهت کمک به دهیاری‌های منطقه، انتقال سریع ماشین آلات به محل های حوادث و پوشش سریع توسط واحد خدمات شهری، اجرائیات، آتش نشانی و ایمنی و نجات سرنشینان خودرهای گرفتار در سیل از اهم خدمات صورت گرفته توسط نیروهای پشتیبانی و ایمنی منطقه ویژه پارس بود.

مدیریت خدمات شهری سازمان منطقه ویژه پارس نیز در این مدت با برپایی ۱۲ ایستگاه امداد رسانی و پایش ۲۴ ساعته وضعیت تاسیسات آب، برق، معابر و کانال‌های منطقه پارس جنوبی در کمترین زمان ممکن به امداد رسانی و پشتیبانی از تاسیسات منطقه پرداخت.

گفتنی است بر اثر بارش‌های سیل آسا چندین نقطه از محورهای مواصلاتی و نقاط شهری کنگان، عسلویه و جم دچار ریزش کوه و آبگرفتگی شد که با حضور نیروهای خدمات شهری و ایمنی سازمان منطقه ویژه پارس تمامی این موارد رفع و در طول مدت بحران هیچ گونه خللی در فرآیند تولید منطقه صورت نپذیرفت.


dw 11
dw 10
dw 9
dw 8
dw 7
dw 6
dw 5
dw 4
dw 3
dw 2
dw 1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید