استقبال عکاسان ۴۰ کشور از نخستین جشنواره عکس پارس/ ارسال آثار ادامه دارد

(شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۱۳

مدیر روابط عمومی و تشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: آثار عکاسان ۴۰ کشور تاکنون به نخستین جشنواره عکس پارس رسیده است و ارسال آثار همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، سیدمحمدباقر یوسف‌زاده با اشاره به اینکه ارسال آثار به جشنواره تا ساعت ۲۴ روز ۲۹ اسفند ادامه دارد، افزود:  نخستین دوره جشنواره بین‌المللی عکس پارس با برنامه‌ریزی مدیریت روابط عمومی وتشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، همکاری روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در زمینه حمایت از فرهنگ و هنر و با هدف توسعه هنر عکاسی، حمایت از جوانان مستعد و هنرمند و همچنین معرفی ظرفیت‌های منطقه ویژه پارس، این جشنواره برگزار می‌شود.

دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی عکس پارس اظهار کرد: نخستین دوره این رویداد در سه بخش «صنعت نفت»، «خانواده»، «محیط زیست و گردشگری» برگزار می‌شود و عکاسان و هنرمندان می‌توانند تا پایان سال جاری آثار را خود برای حضور در جشنواره ارسال کنند.

یوسف‌زاده افزود: فراخوان جشنواره در سایت این رویداد به آدرس www.ParsAward.ir  منتشرشده است و علاقه مندان می‌توانند پس از مطالعه کامل فراخوان و توضیحات هر بخش، تا ۲۹ اسفند آثار خود را برای حضور در این جشنواره ارسال کنند.

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید