تقدیر دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور از مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس

(دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲) ۱۴:۱۲

در مراسمی با حضور جانشین فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر به نیابت از دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور از مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس- در مراسمی با حضور سردار دشتی، جانشین فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر، صبح امروز دوشنبه ۲۷ شهریورماه و به نیابت از دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور از مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس به پاس اقدامات این سازمان در حمایت از برگزاری اردوهای راهیان نور تقدیر شد.

 

سردار دشتی در این نشست از زحمات سازمان منطقه ویژه پارس و شورای راهبردی پتروشیمی در حمایت از فعالیت‌های مجموعه سپاه و بسیج در منطقه به ویژه برگزاری اردوهای راهیان نور و همکاری با ستاد برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) قدردانی کرد.

 

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس نیز در این دیدار با تاکید بر تاثیرگذاری نهاد مقدس بسیج و سپاه در کشور از آمادگی سازمان منطقه ویژه پارس و مجموعه شرکت‌های منطقه جهت تقویت این همکاری‌ها خبر داد.

در این دیدار همچنین فرماندهان سپاه ناحیه عسلویه و کنگان و مشاور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در امور مسئولیت‌های اجتماعی نیز حضور داشتند.

سپاه 4
سپاه 3
سپاه 2
سپاه 1

 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید