سه شنبه، ۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۵۸
 
مهندس مهدی یوسفی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس با حضور در فرمانداری شهرستان عسلویه با عبدالله نادری فرماندار این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶
مهندس یوسفی در دیدرا با فرماندار شهرستان عسلویه تاکید کرد:
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس و فرماندار عسلویه در دیدار امروز (دوشنبه 8 تیرماه) بر تشکیل کارگروه مشترک اشتغال تاکید کردند.
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۶
در سه ماهه نخست امسال محقق شد
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی گفت: در سه ماهه نخست امسال ٣ میلیارد و ٢٩٤ میلیون و ٢٦١ هزار و ٥٦٧ دلار کالا از گمرک منطقه ویژه پارس به خارج از کشور صادر شده است که این می...
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱
تعمیرات اساسی شرکت پالایش گاز فجرجم که از نیمه فروردین ماه امسال در دو حوزه واحدهای شیرین سازی و جانبی آغاز شده بود هم اکنون پیشرفت مطلوبی دارد و بر اساس برنامه در حال انجام است.
پنج شنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
برای حفاری در لایه نفتی پارس جنوبی
پیشرفته ترین دکل حفاری ملکی شرکت پتروایران برای حفاری در لایه نفتی پارس جنوبی وارد ایران شد.
پنج شنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۵
تولید پارس جنوبی در مسیر صادرات
راه اندازی فازهای جدید پارس جنوبی تا چهارسال آینده علاوه بر پوشش ١٠٠ درصدی شبکه داخلی کشور، امکان صادرات روزانه ٢٠٠ میلیون مترمکعب گاز را فراهم می کند.
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵
مراسم یادبود درگذشت شادروان رحیم بیدریغ کسمایی با حضور خانواده مرحوم ،‌مدیرعامل ،مدیران و کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس صبح امروز در مسجد ولیعصر (عج) برگزار شد.
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
نشست شورای سلامت منطقه ویژه پارس با حضور مهندس یوسفی ،‌ رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و مدیران سازمان منطقه ویژه پارس صبح امروز چهارشنبه 3 تیرماه در سالن جلسات ساختمان همایشها...
چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۰
پیش راه‌اندازی سکوی لایه نفتی پارس جنوبی با ظرفیت فراورش روزانه ٣٥ هزار بشکه نفت خام به ٩٠ درصد رسید.
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
توجیه اقتصادی ساخت پالایشگاههای کوچک
مسئول طرح پالایشگاههای کوچک در پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به این که پالایشگاههای کوچک الگوی ساده تری نسبت به نمونه های متداول دارند، اظهار کرد: سوددهی پالایشگاههای کوچک بیش از ٤٥ د...
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۸
رویکرد جدید در برگزاری دوره های آموزشی؛
سرپرست خدمات شهری سازمان منطقه ویژه پارس از برگزاری دوره مهندسی مجدد فرآیند در این مدیریت خبر داد و از رویکرد جدید اداره آموزش منطقه ویژه پارس در برگزاری دوره های آموزشی تقدیر کرد.
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵
اجرای طرح پالایشی فراگیر سیراف، گامی فراتر از خام فروشی است و زمینه ای برای تکمیل زنجیره ارزش در صنعت نفت فراهم می آورد.
یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
ظهر امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس، شورای تامین و اداری شهرستان عسلویه ، شهرداران و شوراهای اسلامی و جمعی از مدیران و کارکنان صنعت...
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۸
ظهر امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس، شورای تامین و اداری شهرستان عسلویه ، شهرداران و شوراهای اسلامی و جمعی از مدیران و کارکنان صنع...
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱
دو هفته قبل از زمان تعیین شده
مشعل پالایشگاه فاز ١٩ پارس جنوبی با گاز شیرین فاز ١٢ روشن شد.
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
در راستای تعاملات اجتماعی صنعت نفت برگزار شد؛
نشست مشترک اعضای شورای اسلامی بیدخون با مهندس یوسفی در راستای تعاملات اجتماعی صنعت نفت و محیط پیرامونی صبح امروز پنجشنبه(28 خرداد ماه) در سازمان منطقه ویژه پارس برگزار شد.
پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۱
فازهای جدید در مدار پیشرفت
رئیس هیئت مدیره شرکت صدرا پیشرفت ساخت سکوهای فاز ١٣ را بیش از ٧٠ درصد اعلام کرد و گفت: سکوی A‌ فاز ١٣ تا پایان امسال نصب می‌شود.
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸
در نشست مشترک ائمه جماعات منطقه و مسئول دفتر حوزوری وزارت نفت؛
مهندس یوسفی در نشست مشترک ائمه جماعات منطقه و مسئول دفتر حوزوی وزارت نفت گفت: تقویت روحیه معنوی کارکنان می تواند ایجاد انگیزه کار و تلاش را مضاعف کند و این انگیزه مضاعف عامل توسعه ...
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰
مهندس یوسفی
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در جلسه شورای پژوهش انجام پژوهش های هدفمند در مراکز علمی و در راستای نیازهای صنعت را امری ضروری خواند و تصریح کرد:توسعه کشور نیازمند تقویت ارتباط ...
سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۶
تا ٢ ماه آینده
مجری فاز ١٢ میدان گازی پارس جنوبی از تکمیل عملیات حفاری سه حلقه چاه باقیمانده این فاز تا دو ماه خبر داد.
سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۴۳
با هدف تامین خوراک ٣ مجتمع پتروشیمی انجام شد
عملیات اتصال خط لوله انتقال گاز اتان تولیدی فازهای ١٥ تا ١٨ به سه مجتمع پتروشیمی در عسلویه با موفقیت انجام شد.
یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۹
اجرای فازهای ٣٥ ماهه در دستور کار تاسیسات دریایی
با توجه به برنامه‌های وزارت نفت برای برداشت هرچه سریعتر از میدان گازی پارس جنوبی، اجرای فازهای موسوم به ٣٥ ماهه در دستور کار امسال شرکت تاسیسات دریایی قرار گرفت.
یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس بر لزوم ساماندهی بیشتر و بهتر پایانه های بار و مسافر به نظور تسهیل جابه جایی در منطقه ویژه پارس تاکید کرد.
جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۱
همزمان با هفتمین گردهمایی روابط عمومی های صنعت نفت؛
همزمان با هفتمین نشست و گردهمایی روسای روابط عمومی های صنعت نفت ، پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس در ارزیابی وب سایت های خبری ، به عنوان سایت برتر سال 93 صنعت نفت شناخته و معرفی...
پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
به میزبانی منطقه ویژه پارس انجام شد؛
همایش زکات و کارگاه تخصصی استهلال با حضور ائمه جعه و جماعات شیعه و اهل سنت استان بوشهر به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.
چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۹
نایب رئیس مجلس:
ساخت و تکمیل فازهای باقیمانده پارس جنوبی باید شتاب بگیرد تا در برداشت از ذخایر این میدان مشترک عقب نمانیم.
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۳
گزارش تصویری؛
جلسه شورای مدیران سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس عصر امروز(دوشنبه 18 آبان ماه) در سالن جلسات مرکز همایشهای خلیج فارس این سازمان برگزار شد.
همچنین در خاتمه این جلسه مراسم تکر...
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۴
عملیات اجرایی طرح فراگیر پالایشی سیراف با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزیر نفت ،مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و جمعی از مدیران کشوری و وزارت نفت آ‎غاز شد.
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۰
با حضور معاون اول رییس جمهور:
عملیات اجرایی طرح فراگیر پالایشی سیراف با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزیر نفت ،مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و جمعی از مدیران کشوری و وزارت نفت در کنگان گلنگ زنی ...
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴
عملیات اجرایی طرح سیراف با حضور معاون اول رئیس جمهوری آغاز شد
معاون اول رئیس جمهوری با انتقاد از فروش نفت در سالهای گذشته اظهار کرد: اینک فروش نفت تنها در شرکت ملی نفت متمرکز شده و به هیچ نهادی نفت برای فروش داده نشده است.
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
به منظور شرکت در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح پالایشی سیراف
معاون اول رییس جمهور رد حالی که وزیر نفت وی را همراهی می کرد به منظور شرکت در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح فراگیر پالایشی سیراف وارد فرودگاه خلیج فارس عسلویه شد و در بدو ورود مورد ...
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
به منظور شرکت در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح پالایشی سیراف
معاون اول رییس جمهور رد حالی که وزیر نفت وی را همراهی می کرد به منظور شرکت در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح فراگیر پالایشی سیراف وارد فرودگاه خلیج فارس عسلویه شد و در بدو ورود مورد ...
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۸:۴۴
مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس:
مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر برای جذب 250 نفر در این پتروشیمی در هفته آخر خرداد ماه خبر داد و گفت:80 نفر ا...
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۰
شمارش معکوس برای افتتاح رسمی ایرانی ترین پروژه پارس جنوبی
طرح توسعه فاز ١٥ و ١٦ پارس جنوبی به مرز ٩٩ درصد پیشرفت رسیده و با راه‌اندازی واحدهای تکمیلی این فاز تا پایان خردادماه، دیگر کاری برای انجام این پروژه باقی نمی‌ماند.
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در برنامه زنده صبح با خبر:
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با بیان اینکه طرح فراگیر پالایشی سیراف تبلور تدبیر دولت و بازگشت امید و اعتماد به بخش خصوصی کشور است گفت: این طرح در راستای سیاست های...
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۰
روز پرکار زنگنه در وین
وزیر نفت ایران بعد از ظهر امروز (چهارشنبه، ١٣ خردادماه) در هتل محل اقامت خود با مدیران غولهای نفتی دنیا دیدار و گفتگو کرد.
پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
به همت سازمان منطقه ویژه پارس،
همزمان با میلاد حضرت مهدی موعود (عج) و به همت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس«جشن موعود» در بندر سیراف با حضور عاشقان و منتظران حضرت ولیعصر(عج) برگزار شد.
چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰
حجت الاسلام تشکری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با مهدی یوسفی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس صبح امروز (12 خرداد) دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۰
طرح فراگیر پالایشی سیراف تا چند روز آینده به عنوان طرحی که بخش خصوصی سهم و رنگ بیشتری در اجرا و سرمایه گذاری آن دارد، باحضور مسئولان کلنگ زنی می شود.
عکس های حسن حسینی را از محل ا...
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۵
گزارش تصویری:
کاروان زیارتی سازمان منطقه ویژه پارس جهت شرکت در مراسم یبست و پنجمین سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی، صبح امروز 12 خرداد از مرقد شهدای گمنام عسلویه، راهی حرم مطهر امام خمین...
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲
طرح فراگیر پالایشی سیراف تا چند روز آینده به عنوان طرحی که بخش خصوصی سهم و رنگ بیشتری در اجرا و سرمایه گذاری آن دارد، باحضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر نفت کلنگ زنی می شود.
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۶
جلسه هم اندیشی روسای پژوهش و فناوری شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس صبح امروز دوشنبه (11 خرداد )به میزبانی سازمان منطقه ویژه پارس برگزارشد.
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۷
گزارش تصویری؛
اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی از منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و صنایع موجود در آن بازدید کرد.
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶
مهندس یوسفی:
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در جمع مدیران و معاونان دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بر اساس برنامه ریزی وزارت نفت پرونده توسعه میدان گازی پارس جنوبی تا پا...
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
عملیات کشش خط لوله(شور پولینگ) فازهای 20 و 21 توسط شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران آ‎غاز شد.
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵
مدیرعامل شرکت تاسیسات دریایی:
مدیرعامل شرکت تاسیسات دریایی از آماده شدن سه سکوی ١٩ و ٢٠-٢١ از سوی این شرکت تا پایان امسال خبر داد و گفت: در حال مذاکره برای اجرای لوله گذاری فازهای ٢٤-٢٣ پارس جنوبی هستیم.
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷
لیگ برتر فوتبال ساحلی:
در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی، تیم دریانوردان پارس جنوبی تیم شهرداری تبریز را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد.
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۱
انتقال گاز از سکوی اول فاز ١٨ پارس جنوبی با هدف فرآورش در پالایشگاه فازهای ١٥ و ١٦ میدان مشترک پارس جنوبی به ظرفیت اسمی ٥٠٠ میلیون فوت مکعب آغاز شد.
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۴
در دیدار مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس با رییس کل دادگستری استان مطرح شد؛
رییس کل دادگستری استان بوشهر در دیدار با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت:با تهمیداتی که در زمینه مبارزه با زمین خواری اندیشیده شده است فضا برای فعالیت زمین خواران نا امن خواهد...
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۸:۳۸
مهندس یوسفی خبر داد:
بیمارستان 38 تختخوابی شهرستان دیر با 68 درصد پیشرفت فیزیکی توسط سازمان منطقه ویژه پارس در حال اجرا می باشد.
پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۶
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس:
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در بازدید از طرح احداث کمربندی کنگان اظهار داشت: طرح احداث جاده کمربندی کنگان با پیشرفت 70 درصدی در حال اجرا می باشد.
پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۷
مهندس یوسفی از ایستگاه ها و مخازن ذخیره آب پروژه آبرسانی به شهرستان جم و روستاهای تابعه این شهرستان بازدید کرد.
پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۸
آزمون استخدامی پتروشیمی تخت جمشید با حضور 1716 نفز داوطلب در دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.
پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۸
به منظور برگزاری آزمون های الکترونیکی:
به همت سازمان منطقه ویژه پارس مرکز رایانه دانشگاه پیام نور واحد بین المللی عسلویه با حضور تعدادی از مدیران ارشد دانشگاه پیام نور کشور امروز چهار شنبه(6 خرداد ماه) افتتاح شد.
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶
وزیر راه و مسکن و شهرسازی به منظور شرکت در آیین بهره‌برداری از محور گله‌دار ـ‌ دارالمیزان در صدر هیئتی صبح امروز وارد عسلویه شد
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶
گزارش تصویری:
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و جمعی از مقامات ارشد صنعت نفت با حضور در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به سوالات نمایندگان پیرامون مسائل زیست محیطی پارس جنوبی پاس...
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۲
با هدف بررسی آخرین وضعیت محیط زیست منطقه پارس جنوبی:
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و جمعی از مقامات ارشد صنعت نفت با حضور در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به سوالات نمایندگان پیرامون مسائل زیست محیطی پارس جنوبی پاس...
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۵
واحد استحصال اتان پتروشیمی پارس که چندی پیش از مدار خارج شده بود با تلاش شبانه روزی متخصصان داخلی بار دیگر در مدار تولید قرار گرفت.
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۸
107 سال پیش در چنین روزی، برای نخستین بار یک گروه اکتشاف نفت، در شهرستان مسجد سلیمان استان خوزستان پس از ماه‌ها حفر چاه، به نفت رسیدند.
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
رئیس جمهوری:
اقتصاد کشور رونق تدریجی داشته که این رونق در بخشهای معدن، نفت و گاز، کشاورزی و خدمات به خوبی ملموس است.
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰
با حضور مشاور وزیر نفت در امور فرهنگی‎‏‎‎‎:
جلسه هم اندیشی فعالیت های فرهنگی با حضور مشاور وزیر نفت در امور فرهنگی، روحانیون و روسای روابط عمومی شرکت های مستقر در منطقه در سازمان منطقه ویژه پارس برگزار شد.
سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۸
در ٢ ماه نخست امسال صورت گرفت
شرکت بازرگانی پتروشیمی ایران میزان صادرات کلی خود را از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه، ٥٤٢ هزار تن و به ارزش ٣٥٢ میلیون دلار اعلام کرد.
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۴
فاز دوم پتروشیمی کاویان به عنوان تامین کننده خوراک مجتمع های پتروشیمی واقع در مسیر خط لوله اتیلن غرب آماده دریافت خوراک است.
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس:
صادرات میعانات گازی از گمرک منطقه ویژه پارس در اردیبهشت ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل (٩٣) از لحاظ وزن ١١٨ درصد و از حیث ارزش ٣٧ درصد رشد را نشان می‌دهد.
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۵
همزمان با روز ایثار و مقاومت ؛
همزمان با سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر و روز ایثار و مقاومت از ایثارگران منطقه ویژه اقتصادی انرزی پارس تقدیر شد.
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۷
گزارش تصویری2
همزمان با سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر ششمین گردهمایی ایثارگران منطقه ویژه پارس با حضور مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران،نماینده ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر...
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰
مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران؛
ششمین گردهمایی ایثارگران منطقه ویژه پارس همزمان با سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر روز ایثار و مقاومت با حضور ایثارگران صنعت نفت در پایتخت انرژی کشور برگزار شد.
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷
همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر
همزمان با سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر ششمین گردهمایی ایثارگران منطقه ویژه پارس با حضور مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران،نماینده ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر...
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴
گزارش تصویری ؛
نماز جمعه این هفته عسلویه همانند هفته های گذشته با حضور باشکوه مردم ، مدیران و کارکنان صنعت نفت برگزار شد. مهندس یوسفی به همراه جمعی از مدیران سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ...
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۴۹
همزمان با روز آزاد سازی خرمشهر
همزمان با سوم خرداد ماه روز آزاد سازی خرمشهر،گردهمایی ایثارگران منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور بسیجیان،خانواده معظم شهدا،ایثارگران و اقشار مختلف مردم از ساعت 10 الی 12 در سا...
پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹
مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس خبر داد:
مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس از افزایش 5 برابری اشتغال کارجویان بومی شهرستان عسلویه طی تیر ماه سال گذشته تاکنون در مقایسه با سال قبل از آن خبر داد و گفت: از سال 92 تا پا...
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۰
طی حکمی از سوی مهندس یوسفی:
طی حکمی از سوی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ایوب بنوی به عنوان رییس روابط عمومی این سازمان منصوب شد. در متن حکم مهندس یوسفی آمده است:
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۹
طی حکمی از سوی مهندس یوسفی:
طی حکمی از سوی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس سعید اسدپور به عنوان مدیر تشریفات، بازدیدها و امور بین‌الملل این سازمان منصوب شد.در متن حکم مهندس یوسفی آمده است:
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۸
طی حکمی از سوی مهندس یوسفی:
طی حکمی از سوی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، علیرضا کامیاب به عنوان رییس بازرسی این سازمان منصوب شد.در متن حکم مهندس یوسفی آمده است:
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶
حجت الاسلام و المسلمین بحرانی خبر داد؛
رئیس ستاد اقامه نماز منطقه ویژه پارس از ساماندهی فعالیتهای فرهنگی و مذهبی در این منطقه خبر داد و گفت: انسجام فعالیت ها و حفظ وحدت رویه از اولویت های کاری حوزه فرهنگی و مذهبی در ا...
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱
جشن مبعث حضرت رسول اکر(ص) ویژه خانواده های تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان عسلویه برگزار شد.
همچنین در حاشیه این جشن به منظور آشنایی افراد تحت پوشش کمیته امداد با...
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: باید شرایط هدایت سرمایه برای تکمیل طرحهای نیمه تمام پتروشیمی فراهم شود چون این صنایع در تولید اشتغال و ارزش افزوده جایگاه مهمی دارند.
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۲۱
گزارش تصویری ؛
جلسه مشترک مدیران سازمان منطقه ویژه پارس و شرکت نفت و گاز پارس به منظور هماهنگی و پیگیری برنامه ها صبح امروز (سه شنبه 29 اردیبهشت ) در سالن اجلاس مرکز همایش های خلیج فارس برگزار شد...
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۶
گزارش تصویری ؛
نشست شورای مدیران سازمان منطقه ویژه پارس با حضور مدیران و روسای واحدهای سازمان منطقه ویژه پارس با حضور مهندس یوسفی ، مدیرعامل سازمان ، برگزار شد.
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۰
گزارش تصویری ؛
جشن با شکوه مبعث با حضور خانواده های کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس و با هنرمندی هنرمندان سرشناس کشوری در مرکز همایش های خلیج فارس برگزار شد.
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰
حجت الاسلام و المسلمین محمدیان مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر با مهندس یوسفی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰
ساخت سکوهای اقماری فاز ١٧ و ١٨ پارس جنوبی با ظرفیت فرآورش یک میلیارد فوت مکعب گاز به شرکت تاسیسات دریایی واگذار می شود.
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۵
معاون وزیر نفت ایران ابراز امیدواری کرد که صادرات نفت ایران به سطوح پیش از اعمال تحریمها علیه ایران بازگردد.
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
تا پایان ٩٤ و در منطقه انرژی پارس محقق می شود:
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، گفت: از آذر سال ٩٣ تا پایان سال بیش از ٥٠ میلیارد تومان بابت ارائه خدمات به بخش خصوصی دریافت شده است و پیش بینی می شود این رقم برای ک...
یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳
مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت طی پیامی فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۰
به میزبانی منطقه ویژه پارس؛
همایش سراسری روساء و کارشناسان روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت به میزبانی منطقه ویژه پارس همزمان با 27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی در عسلویه برگزار می شود.
یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴
آتش سوزی در توربین پتروشیمی پارس با واکنش به موقع و سریع نیروهای آتش نشانی و بدون هیچگونه تلفات مهار شد.
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴
گزارش تصویری؛
مهدی یوسفی با حضور در دفتر امام جمعه شهر کنگان‏، با حجت الاسلام و المسلمین محمود محمودی در فضایی صمیمانه گفت و گو و از ایشان عیادت کرد.
پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۵۱
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس:
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، پروژه بزرگ سیراف را الگوی موفق جذب سرمایه گذاری در منطقه ویژه خواند و گفت: سرمایه گذاری در منطقه ویژه می تواند تا چندین برابر افزایش ...
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹
گزارش تصویری ؛
حجت الاسلام و المسلمین سید علی هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان عسلویه با حضور در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با مهندس یوسفی دیدار کرد.
در این دیدار دو طرف درباره مسائل فرهنگ...
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵
برای جبران عقب ماندگیها در میدانهای مشترک انجام می‌شود
استفاده از منابع صندوق توسعه ملی با تکیه بر احکام بودجه ٩٤، برای توسعه در میدانهای مشترک، ظرفیت تولید نفت و گاز ایران را افزایش می‌دهد.
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۸
مدیرعامل شرکت پتروگوهر فراساحل کیش از پیشرفت فیزیکی ٦٠ درصد حفاری چاههای گازی فازهای ١٣ و ٢٢ تا ٢٤ میدان مشترک پارس جنوبی خبر داد.
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و فرماندار شهرستان عسلویه با حضور در مسجد شهید رجب بیدخونی روستای بیدخون ضمن اقامه نماز مغرب و عشاء با مردم و اقشار مختلف این روستا ب...
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۲
معاون رییس کابینه وزرای ترکمنستان در امور نفت و گاز و هیئت همراه امروز دوشنبه(21 اردیبهشت ماه) از منطقه ویژه پارس و صنایع موجود در آن بازدید کرد.
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۳
بزرگترین مخزن ذخیره سازی سیتری پلاس در منطقه ویژه پارس پس از انجام عملیات پیش راه اندازی و تست های لازم در پتروشیمی آریاساسول به بهره برداری رسید .
یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴
سال ٩٤ سال مهم گاز رسانی در کشور
وزیر نفت گفت: امسال سال مهمی برای گازرسانی در کشور است و امید می رود حدود یک میلیون خانوار در سال ٩٤ از نعمت گاز بهره مند شوند.
یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۶
مقام ارشد شرکت مدیریت طرح های صنعتی خبر داد:
مقام ارشد شرکت مدیریت طرح های صنعتی گفت: اوایل تابستان امسال، سکوهای 17Aو 18A ارسال روزانه 25 میلیون مترمکعب گاز به پالایشگاه خشکی را آغاز خواهند کرد.
یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
آتش سوزی در انبار مواد اولیه فوم های عایق خطوط لوله یکی از شرکت های خصوصی پیمانکار فازهای پارس جنوبی مهار شد.
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۳
چهل و سومین جلسه شورای تخصصی سلامت روان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با هدف ارتقاء سلامت روانی و بهداشتی کارکنان صنعت نفت در منطقه ویژه پارس برگزار شد.
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
گزارش تصویری ؛
مهندس مهدی یوسفی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس امروز جمعه(18 اردیبهشت ماه) ضمن بازدید از بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در نشست با خبرنگاران حوزه انرژی ...
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۹
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس می باشد.