جزییات خبر

کسب مقام دوم تیم سازمان منطقه ویژه پارس در مسابقات ورزشی زیر ۴۴ سال مردان شرکت ملی نفت ایران

(دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱) ۱۲:۰۱

تیم ورزشی سازمان منطقه ویژه پارس در المپیاد ورزشی کارکنان زیر ۴۴ سال مرد شرکت ملی نفت ایران که در مجتمع محمود آباد برگزار شد به مقام نایب قهرمانی رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس-المپیاد ورزشی کارکنان مرد زیر ۴۴ سال که از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۶ آذرماه برگزار شد تیم ورزشی سازمان منطقه ویژه پارس با ۱۳ طلا، ۷ نقره و ۱۰ برنز پس از تیم ستاد تهران به مقام دومی رسید.

این دوره از مسابقات در ۹ رشته تیمی و انفرادی برگزار شد که کارکانان سازمان منطقه ویژه پارس در رشته‌های زیر موفق که کسب مقام شدند؛

دوومیدانی

مقام اول        منطقه ویژه

مقام دوم        ستاد تهران

مقام سوم        فلات قاره

احمد مهراب زاده                 مقام اول پرتاب وزنه

سیاوش وهاب منش              مقام اول پرتاب وزنه – مقام سوم 60 متر – مقام اول 200 متر امدادی

علیرضا بناری                       مقام دوم 800 متر – مقام سوم 200 متر

حمیدرضا معصومی                مقام اول 800 متر – مقام اول 200 متر – مقام اول امدادی چهاردر200 متر امدادی

صاحب طاطیان                     مقام دوم 60 متر – مقام دوم پرش طول – مقام اول 200 متر امدادی

مهدی موصلی                       مقام اول 200 متر – مقام اول 800 متر – مقام اول امدادی چهاردر 200 متر امدادی

اله کرم زارعی                       مقام دوم 800 متر – مقام سوم 200 متر

محسن محمودی                    مقام اول پرتاب وزنه

علیرضا رجحانی                      مقام دوم پرش طول – مقام سوم پرتاب وزنه

میثم زندوی                          مقام سوم 200 متر – مقام سوم 800 متر

علی تاجیک خواه                    مقام اول پرتاب وزنه – مقام دوم پرش طول

سرپرست تیم       مهدی جلودارزاده               مقام اول تیمی

مربی تیم         حسین قاسمی                     مقام اول تیمی

پشتیبانی تیم      محمدابراهیم جانباز            مقام اول تیمی

تیراندازی

مقام اول        نفت مناطق مرکزی

مقام دوم        منطقه ویژه

مقام سوم       نفت و گاز پارس

1)حسین منعمی                  مقام دوم تپانچه

2)سعید حبیبی                     مقام دوم تپانچه

3) حسن حاجبی فرد             مقام دوم تپانچه

4 ) عبدالحسین قاضی پور        مقام دوم تفنگ

5 ) روح اله دهقانی               مقام دوم تفنگ

6 ) مهدی اقبال مجرد            مقام دوم تفنگ

سرپرست تیم       علی عسگر مهریار               مقام دوم تیمی

مربی تیم           علی عسگر مهریار               مقام دوم تیمی

 

آمادگی جسمانی

مقام اول        نفت و گاز پارس

مقام دوم        منطقه ویژه

مقام سوم       نفت مناطق مرکزی

1)رده سنی 32-30               منصور فرحانی                 مقام سوم

2)رده سنی 35-33                حسین راهنما                   مقام اول

3) رده سنی 38-36                اسماعیل شمسایی اصل       مقام سوم

4 ) رده سنی 41-39              علیرضا اکبری                   مقام اول

5 ) رده سنی 44-42             علی سالاری                     مقام چهارم

 شنا

هادی جم رتبه     رشته کرال پشت    مقام اول

موسی قاسمی     رشته کرال پشت    نفر اول

عبد الرحیم احمدی   رشته کرال پشت   مقام ششم

نادر نجفی امامی     رشته قورباغه      مقام چهارم

موسی قاسمی     رشته قورباغه    مقام چهارم

عبد الرحیم احمدی   رشته آزاد   مقام ششم

نادر نجفی امامی     رشته آزاد     مقام پنجم

هادی جم رتبه     رشته آزاد   مقام سوم

مهدی شیورانی    رشته پروانه    مقام سوم

مهدی شیورانی     آزاد امداد تیمی  چهارم

 


مسابقات محمود آباد 11
مسابقات محمود آباد 10
مسابقات محمود آباد 9
مسابقات محمود آباد 8
مسابقات محمود آباد 7
مسابقات محمود آباد 6
مسابقات محمود آباد 5
مسابقات محمود آباد 4
مسابقات محمود آباد 3
مسابقات محمود آباد 2
مسابقات محمود آباد 1

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید